СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Сексуальна гармонія

 

Як принести задоволення партнеру? В основному, дівчина, яка бажає принести задоволення чоловікові в ліжку, найчастіше приходить до досить стандартних і банальних варіантів, навіть не підозрюючи про існування безлічі інших альтернативних і не менш приємних способів задоволення чоловіка. Ми розкриємо кілька головних секретів майстерних коханок, таємниць, за допомогою яких ви зможете подарувати своєму коханому особливі і зовсім нові відчуття!

Якщо дівчина хоче бути тією самою особливою і неповторною, вона повинна вміти робити щось таке, чого не вміють інші!) Вірно? І тільки тоді ви зможете стати такою для свого коханого - справжньою жрицею любові, що дарує неповторні задоволення в ліжку. Якщо Ви зі мною згiдні, то приступимо. Найцікавіше те, що для застосування цих технік Вам нічого не знадобиться, крім Вашого тіла і знань, з якими ми готові з Вами поділитися.

 
«11 практичних програм по сексуальній гармонії»
Велика помилка багатьох жінок в тому, що вони вивели свої стосунки з чоловіками в розділ «подружніх обов'язків», не прагнуть щось оновити, додати, здивувати і збуджувати партнера. Адже все у ваших руках. Насправді, все це дуже збагатить і прикрасить і ваш світ.
Ми всі хочемо жити у злагоді, з любов'ю і здоров'ям. Так не відмовляйте собі в задоволенні побудувати СВОЮ мрію ЙОГО руками, та ще й зі всякими маленькими і не дуже радощами для себе.
Я пропоную одну з стартових точок розгону для щасливого і довгого сімейного життя:

Марафон: 11 практичних програм для щасливої ​​жінки

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 20год
 • Максимальна кількість людей: 15
 • Ціна: 11700грн
«Поцілунок Геби »
Орально – мануальні ласки це одна із вищих насолод, які жінки можуть дарувати своїм інтимним партнерам. Це подарунок як справжнє мистецтво, яке дарує симфонію найнеймовірніших та незабутніх почуттів. Ви поринете у світ тонкого та мережевого дотику на кінчику язика, що приведе Вас до наступної сходинки своєї досконалості.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 4год
 • Максимальна кількість людей: 8
 • Ціна: 3200грн
«Основи еротичного масажу»
У рамках цього тренінгу ми навчимо вас як подарувати насолоду партнеру, змусивши його втратити лік часу і простору ....

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 4год
 • Максимальна кількість людей: 15
 • Ціна: 2700грн
«Імбілдинг - щоденні практики»
Ми завжди намагаємось бути корисними для всіх бажаючих займатись методикою Імбілдинг. Автори методики постійно працюють над її вдосконаленням. Удосконалюються тренажери та вправи по їх використанню.

На програму ви можете принести любі вагінальні яєчка, які є у вас в наявності. Ми будемо розбирати основи тренажерної методики, покажемо та пропрацюємо з вами основні вправи та правила використання вагінальних яєць.

Якщо результат ваших самостійних занять не задовольняє Вас, можливо Ви просто ще не знаєте маленьких таємниць та нюансів, про які ми будемо говорити на програмі "Імбілдинг - щоденні практики".

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 8год
 • Максимальна кількість людей: 40
 • Ціна: 1500грн

Розсилка новин:

Email: