СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Академія Щастя

 

Чого хоче жінка, того хоче Господь.
Так, що ж потрібно нам, мінливим, непостійним і вічно шукаючим кохання? Дивного жіночого щастя , якого ніхто не бачив і в існуванні якого багато хто сумнівається. Нам хочеться бути коханими, ніжними, жіночними, щоб про нас дбали і забезпечували. Щоб мрії змінювалися виконаними бажаннями, а сльози тільки від радості. Ну що ж, бажання Жінки - Закон, так що давайте розберемося...

Адже насправді, що таке жіночність і кому вона потрібна? Чіткого визначення цього слова або поняття не існує, тому для кожної жінки це слово має абсолютно своє, індивідуальне значення. Для когось це м'якість і поступливість, іншим не вистачає пристрасності і сексуальності в образі, комусь потрібно відчуття домашнього тепла і затишку. Але в цілому вимальовується образ жінки, різної у своїх проявах, бажаннях і емоціях.

Це якраз і є те, чого нам іноді не вистачає, адже ні для кого не секрет, що чоловіки часто нудьгують з одноликими жінками, та й у нас сталість викликає іноді нудьгу. Є й інша сторона медалі, коли начитавшись різних статей і книжок, ми починаємо шукати цього розмаїття так інтенсивно, що втрачаємо або змащуємо свою індивідуальність та унікальність.

Так де ж золота середина, ідеальний образ жінки? На мій погляд, все починається зі здоров'я, внутрішньої сили та впевненості.

На програмах категорії "Академія щастя" ми навчимо Вас тому, як зрозуміти свої бажання і прагнення, як знайти цю горезвісну внутрішню силу ("Феєрія квітів"), як навчитися захоплюватися своїм відображенням в дзеркалі і викликати це ж почуття у оточуючих ("Чарівна елегантність" і "Шарм важливіше краси"), як залишити в минулому старі зв'язки і образи ("Залежність"), а також запропонуємо індивідуальні консультації астрологів Львівської Регіональної асоціації астрологів "Геліос".

 

«Народження Жінки»
Справжня весняна казка, яка увібрала в себе самі цікаві програми для красивих і особливих жінок! Зазвичай каскад мрій найбільш яскраво спалахує з приходом повного весняного розквіту, тому під впливом саме Ваших бажань створена унікальна програма "Народження Жінки". Три дні поспіль, у пробуджених Карпатах ми будемо освоювати всі кращі базові практики для створення Ваших індивідуальних чарівних змін під назвою "Таємниці особливої Жінки". Програму "Народження Жінки" та умови реєстрації дивіться в детальному описі.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 36год
 • Максимальна кількість людей: 20
 • Ціна: 5950грн
«Камасутра Успіху»
Успіх у всьому! В житті, кар'єрі, сім'ї, сексі! Вічна погоня за щастям перетворює наш шлях в нескінченне його очікування! Насправді, успіх підстерігає нас всюди і ми долаючи неймовірні випробування і прикладаючи жахливі зусилля обходимо його стороною ... Як зустрітися з успіхом, щастям, перестати шукати влади над подіями і дозволити собі жити в насолоді кожного дня, про це авторська програма «Камасутра Успіху» Катерини Балинської.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 6год
 • Максимальна кількість людей: 30
 • Ціна: 1200грн
«Парфумерний інтелект»
Ми живемо в світі запахів і ароматів. Через ніс вдихаємо повітря, наповнене мільйонами запахів і кожен раз несвідомо переживаємо наші спогади, асоціації та інші імпульси мозку, пов'язані з певними ароматами.
Ми хочемо керувати світом, але запах, як і раніше управляє нами. Вас чекає захоплююча подорож у світ неусвідомленого, знаменитих парфумерних кутюр'є, «сліпих» тестувань і фантастичних емоцій.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 4год
 • Максимальна кількість людей: 50
 • Ціна: 1000грн
«Таємниці відомих спокусниць»
Всі відомі спокусниці зі всіх століть та епох - насамперед Жінки, які кохали, мріяли, втілювали свої бажання у життя та продовжують це робити і сьогодні. Стати однією із них зовсім не складно, треба тільки зазирнути у себе та знайти те, що у тобі вже закладено Природою, а за допомогою стародавніх практик та найсучасніших знань можна впевнено будувати своє щасливе життя.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 3год
 • Максимальна кількість людей: 20
 • Ціна: 350грн
«Планування мрій і бажань»
Формування мрії і бажань, чим вони відрізняються і як вони втілюються в життя, від чого насправді залежать

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 4год
 • Максимальна кількість людей: 15
 • Ціна: 600грн

Розсилка новин:

Email: