СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

ІМБІЛДИНГ - управління інтимними м'язамиШкола усвідомленого материнстваГостинная с Екатериной Балинской

«Виховання у пренатальному періоді»
На семінарі учасники дізнаються про можливості виховання дитини до народження. Пройдуть тест на психологічну готовність до батьківства, завдяки якому отримають важливі рекомендації щодо взаємодії з дитиною. Після семінару учасники відмічають зменшення страхів та тривоги, піднесення.

1заняття – Теоретичне. Що таке пренатальне виховання, його завдання. (Огляд экспертних думок, рекомендації спеціалістів )

2 заняття – Практичне. Тест на психологічну готовність до батьківства. На його основі кожна учасниця отримає важливі рекомендації щодо взаємодії з дитиною .

Семінар проводить практикуючий психолог Гаврилова Олена Валентинівна.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

  • Тривалість проведення: 2год
  • Максимальна кількість людей: 10
  • Ціна: 250грн

Так, ми тільки дізналися, що скоро станемо батьками і світ навколо нас вже став іншим. Натхнення, турбота і хвилювання переповнюють наше серце. А чи зможемо, а чи вистачить сил і терпіння, що можна зробити вже сьогодні, адже кожен новий день дає нам не тільки можливість передати щось дитині, а й неминуче зменшує кількість часу, коли дитина ще буде від нас щось приймати. Виявляється можна почати вже сьогодні, поки малюк ще росте поруч з нашим серцем і воно б'ється з ним в унісон. Наша програма про пренатальне виховання, про радість і щастя такого недовгого і не простого стану - вагітність.

Ми допоможемо зменшити ваші страхи і тривоги, дізнатися наскільки готові ви до батьківства. Як зробити цей період корисним і щасливим для вашої родини.

Попередня реєстрація обов'язкова, напишіть або зателефонуйте нам вже сьогодні!


Розсилка новин:

Email: