СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

ІМБІЛДИНГ - управління інтимними м'язамиШкола усвідомленого материнстваГостинная с Екатериной Балинской

«Гімнастика Місяця»
Гімнастика Місяця подібна переходу до нового способу життя. Людина починає відчувати себе по-іншому, виявляються приховані досі здібності і резерви. Це ціла система знань і навичок. Комплекс будуватися на взаємовпливі і синтезі протікають в організмі процесів. В систему включені відомості про енергетичні спіралях і взаємозв'язках всередині організму, про правильне дихання і внутрішньому настрої. На підставі цих знань та розроблено комплекс вправ.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

  • Тривалість проведення: 2год
  • Максимальна кількість людей: 25
  • Ціна: 200грн

Гімнастика Місяця

Ні для кого не секрет, що Місяць і місячні ритми - це особливий і магічний ритуал у житті кожної жінки.

Науково доведений факт, що Місяць впливає на все живе. Живі організми нашої планети синхронізують свої біологічні ритми з Місяцем. Людина є частиною тваринного світу, а тому його ритми теж звучать в співзвуччі з Місяцем.

Ми, жінки, більш сприйнятливі до вібрацій Всесвіту. В кундаліні йога вважається, що жінка - це живе втілення Місяця на землі: вона така ж холодна, непередбачувана і сильна.

Можливо, тому багато процеси, які відбуваються в жіночому організмі, пов'язані з місячними фазами. Далеко за прикладами ходити не потрібно: наш менструальний цикл в середньому триває 28-29 днів. Це є приблизна тривалість одного місячного місяця. Навіть сама назва "menstruus" в перекладі означає «місячний цикл». Вчені навіть дослідили певну залежність початку жіночого циклу залежно від фази місяця: у здорових жінок запуск цієї програми припадає на другу або четверту фазу Місяця.

Вчіться працювати з енергією Місяця. Цікавтеся всілякими практиками і виберіть для себе пару-трійку найефективніших. Існують спеціальні місячні мантри, медитації на Місячну енергію, ритуали поклоніння Місяці.

Ми ж пропонуємо програму, що складається з цілого ряду вправ, які повністю змінять настрій вашого організму, наповнять енергією і додадуть нові фарби відчуттям і настрою.

 

Гімнастика Місяця подібна переходу до нового способу життя. Людина починає відчувати себе по-іншому, відчувати по - іншому, виявляються приховані досі здібності і резерви. Тіло прокидається, внутрішні органи і суглоби готуються до подальшого активного функціонування. Але це відбувається не відразу, все залежить від темпу роботи над організмом.

Звичайна гімнастика допомагає людині бути струнким, але не може в повному обсязі підтримувати функції організму. Тоді як вправи місячної гімнастики, виконувані в правильно обраний час, стимулюють кровопостачання всього організму, приплив енергії і процес одужання.

 

Згідно ведичним писанням жіноча краса проявляється на трьох рівнях:

• Перший рівень - зовнішня, фізична привабливість;

Другий рівень - внутрішня привабливість - тонка краса Жінки, безпосередньо пов'язана з її психічною енергією;

Третій, вищий рівень - духовна сутність Жінки.

І якщо з роками фізична привабливість Жінки в'яне, то психічна енергія тільки зростає, за умови, що Жінка її зберігає і накопичує. Саме завдяки своїй психічної енергії, Жінка може бути завжди прекрасна і приваблива для свого Чоловіки.

Ведична астрологія виділяє дві основні планети, які надають найбільший вплив на жіночу природу:

• Венера - активізує фізичну привабливість і сексуальність;

Місяць - підсилює внутрішню тонку красу і психічну енергію.

Сексуальна енергія (нижня), призначена для народження дітей, оскільки саме ця енергія розпалює в Чоловікові пристрасть. Використовувати її найкраще в спальні, зі своїм чоловіком.

В свою чергу, Місячна енергія (верхня) - енергія чистоти і дружби, любові і ніжності. Ця енергія призначена для використання в повсякденному житті.

Ми ведемо розмову про Місячної енергії, що не заслужено ігнорованої сучасними Жінками. Адже в наш час Жінки не володіють навіть початковим знанням про свою істинну природу, або ж просто нехтують ним.

Внаслідок чого, відбувається дисбаланс енергій, і виникають проблеми в особистому і сімейному житті.

Основоположні чинники гімнастики Місяця.

Гімнастика Місяця - це ціла система знань і навичок. Комплекс будуватися на взаємовпливі і синтезі протікають в організмі процесів. В систему включені відомості про енергетичні спіралях і взаємозв'язках всередині організму, про правильне дихання і внутрішньому настрої. На підставі цих знань та розроблено комплекс вправ.

Щоб налаштувати свою інтуїцію на ритми Всесвіту і жити в гармонії з природою, в повсякденному житті треба враховувати, яким чином впливають на нас та чи інша місячна фаза, місячна доба, природні біоритми.

Може вже прийшов час для усвідомленого вибору яким чином і як обмінюватися енергією? Вирішувати це тільки вам.

Зареєструватися на програму можна на сайті або за телефоном 0322 53 0322


Розсилка новин:

Email: