СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

ІМБІЛДИНГ - управління інтимними м'язамиШкола усвідомленого материнстваГостинная с Екатериной Балинской

«Чарівна елегантність»
Як розпізнати стильну жінку? Як визначити свій стиль? Як створити власний стильний гардероб та образ і при цьому не витратити весь бюджет? Про це та ще багато іншого та цікавого для вас, любі жінки, у програмі "Чарівна елегантність". Це авторська програма стиліста Антоніни Завацької (фіналіста конкурсу Ukrainian Fashion Week торгова марка Vasylyk Malets).

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

  • Тривалість проведення: 6год
  • Максимальна кількість людей: 20
  • Ціна: 650грн

Майстер клас стиліста по одягу:

Теоретична частина:
1. Класифікація речей і сезонів
2. Складаємо базовий гардероб
3. Тонкощі фігури
4. Нюанси аксесуарів
Практична частина - вперед по магазинах! У торговому центрі Кінг Крос 3 години чарівного шопінгу з консультаціями стиліста.

Проаналізуйте свій гардероб, дізнайтеся про особливості та можливості аксесуарів, взуття, годинників та іншого у вашому гардеробі.
Ми відповімо на важливе питання про те, як зробити свій гардероб різноманітним, елегантним і відповідним особливостям саме вашої фігури з мінімальними витратами.
Знайдіть свій неповторний стиль разом з Центром Жіночого Досконалості Афродіта.

Ви отримаєте знання, але вони потрібні не для того, щоби Ви про все знали. Вони потрібні для того, щоби Ви могли їх використовувати на практиці, тому...
Практична частина - вперед по магазинах! У торговому центрі Кінг Крос  Ви можете спробувати підібрати собі градероб та за бажанням придбати і все це з консультаціями стиліста. (консультація входить у вартість тренінга).

 


Розсилка новин:

Email: