СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

ІМБІЛДИНГ - управління інтимними м'язамиШкола усвідомленого материнстваГостинная с Екатериной Балинской

«Інтерактивні заняття з психологом для батьків.»
Заняття допоможуть батькам:
- Краще пізнати внутрішній світ дитини і зрозуміти її поведінку;
- Отримати знання, які створять умови для найкращого розвитку особистості дитини;
- Покращити стосунки з дитиною.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

  • Тривалість проведення: 6год
  • Максимальна кількість людей: 5
  • Ціна: 450грн

Програма складається  з 2 КУРСІВ.

1 Курс  «Моя дитина і її світ» - Перший курс програми є ознайомчим та діагностичним. Протягом першого курсу учасники програми зможуть зрозуміти шляхи покращення стосунків із дітьми та створення умов для найкращого розвитку особистості - 2 заняття по 3 - 3,5 години. Заняття проводяться один раз на тиждень. Кількість учасників у групі – 2-5 осіб. Вартість 450грн

Зміст зустрічей.
1.Вікові особливості психічного розвитку дітей.

Інформація цього заняття є дуже важливою. Вона допомагає батькам зрозуміти, як психічно розвивається дитина та які умови потрібні для її гармонійного розвитку. Як правило, батьки, отримавши таку інформацію, кажуть: “Як би я знав це раніше…”
2.Вивчення індивідуальних особливостей дитини.

Якщо на попередньому занятті розглядались особливості розвитку,  характерні для всіх дітей певного вікового етапу, то мета цього заняття – пізнання внутрішнього світу дітей учасників (за допомогою  аналізу робіт дітей).
3.Що не треба робити батькам  – наказувати,  критикувати,  давати поради, хвалити, насміхатись та інше…Чому?  Про це Ви дізнаєтесь на цьому занятті.

 4 та 5.  Будуємо такі стосунки з дитиною, які б сприяли її розвитку, а не гальмували його.

Як?  Психологи рекомендують – вчитись слухати дитину та вчити її слухати батьків. За допомогою   вправ батьки опанують техніки активного слухання та Я-повідомлення, які допоможуть їм у цьому.


2 Курс «Я розумію свою дитину» -Завдання другого курсу - реально змінити стосунки з дітьми. На заняттях другого курсу відбудеться робота із батьківськими приписами, емоційно-залежними стосунками та індивідуальними запитами учасників. Кількість занять від 2 до 5 (в залежності від  індивідуальних запитів). Тривалість заняття 1,5 – 2 години, Кількість учасників у групі – 2 - 4 особи.


Розсилка новин:

Email: