СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

«Народження янгола»
Мій малесенький янгол! Ти виріс, б’єшся ніжками та ручками, вже готовий увійти в цей сонячний світ, ми всі чекаємо на тебе і дуже тебе любимо! Як допомогти з легкістю здолати такий складний і самий перший шлях у твоєму житті? Що необхідно знати та як правильно себе поводити під час пологів. Що потрібно зробити батькові, щоби віддати своє тепло та турботу у перші хвилини неймовірного перетворення? Все про пологи, перші справжні дотики та найяскравіше знайомство у Вашому житті.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

  • Тривалість проведення: 2год
  • Максимальна кількість людей: 2
  • Ціна: 400грн

Програма  партнерських пологів: скільки насправді партнерів в пологах, завдання і відповідальність кожного, як уникнути  родових травм (страху темряви; при нападі страху - спазм дихання і блок хребта; запаморочення від висоти і т.д.). Що насправді  дає батько при пологах і чи обов'язкова його присутність, хто  гарантує безпеку та спокой з  перших хвилин життя вашого малюка. Наскільки важливі перші хвилини життя. Про все це можна дізнатися на тренінгу "Народження янгола".

Як правильно сказати " Я його мама" чи "Це моя дитина" та чи є різниця між тими фразами...

На тренінг радимо приходити майбутнім  батькам  разом.  Якщо при пологах планується присутність інших родичів, то їх присутність на тренінгу рекомендована. Для сімейного абонементу знижка від 20% до 40%.


Розсилка новин:

Email: