СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

«Імбілдинг - Секрети Абсолютних Жінок»
Абсолютна Жінка - досконалість доступне кращим. Ми можемо бути різними і несхожими одна на другу, але обов'язково володіючими навичками, які дозволяють формувати абсолютно незвичайний і унікальний світ сексуальної гармонії у взаєминах з коханим Чоловіком.
Про підтримку інтимних м'язів у формі, так чи інакше дбали за всіх часів. Техніки володіння інтимними м'язами відомі ще з давніх давен - Китай, Японія, інші східні країни здавна в тих або інших цілях практикували навчання мистецтву управління інтимних м'язів і передачу майстерності від покоління до покоління.
Сьогодні у Центрі Жіночої досконалості Афродіта Сертифіковані інструктори Міжнародної Федерації Імбілдингу, за допомогою унікальних тренажерів і новітніх методик, успішно навчають наших клієнток жіночим секретам і премудростям, розвиваючи сексуальність, чуттєвість і унікальність кожної Жінки, одночасно зміцнюючи і їхнє здоров'я.
Але наш арсенал не може бути повним без емоційного наповнення. Управління інтимними м'язами не повинно бути лише фітнесом, це мистецтво, але його потрібно надихати. Саме завдяки емоційному наповненню сьогодні ми маємо численну кількість варіацій еротичного масажа та мистецтво орально-мануальних ласк. Антураж - можливість Жінки бути чарівницею та спокусницею на підсвідомому рівні.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

  • Тривалість проведення: 9год
  • Максимальна кількість людей: 10
  • Ціна: 4500грн

ІМБІЛДИНГ - СЕКРЕТИ АБСОЛЮТНОЇ ЖІНОК


Навчання Імбілдингу кожна жінка може розпочати  своїм власним шляхом, і ми раді запропонувати кілька варіантів знайомства з цією методикою -  поетапно або повним курсом.

Більш детальну інформацію про ступені навчання та ціни можна отримати тут

 

Ми раді відповісти на всі Ваші запитання стосовно методики "ІМБІЛДИНГ по системі Вагітон". Запитання, які найчастіше зустрічаються зібрані на одній сторінці

 

 

 

 

 

РЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ПРОГРАМУ "ІМБІЛДИНГ - СЕКРЕТ ОСОБЛИВОЇ ЖІНКИ" ТА ВИРУШАЙТЕ У ЧУДОВУ ПОДОРОЖ ДО ЩАСЛИВОГО МАТЕРИНСТВА ТА ЯСКРАВОГО КОХАННЯ!

Мрія кожної Жінки - бути Жінкою мрії.

НЕХАЙ ВАШІ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!

 


Розсилка новин:

Email: