СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Програми та розклад

«Курс на стрункість»
Як від нескінченного худения перейти до стабільної стрункості ?
Перестань відкладати, почни, щоб виглядати по-новому.
Знайти стрункість назавжди, припинивши довічну боротьбу з повнотою, можливо, знаю це з власного досвіду! Серед своїх значно простіше розібратися в тому, що наболіло, відпустити старі звички. Абсолютно неважливо, скільки кілограмів в собі ви вважаєте зайвими. Якщо ваше життя супроводжується періодичною зміною чергової дієти, епізодичними заняттями фітнесом і неминучим зривом з нападами ліні і обжерливості, а хочеться стабільної стрункості та активного життя, то просто приходьте до нас, щоб почати мінятися, позбавляючись від непотрібної ваги тіла.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 20год
 • Максимальна кількість людей: 12
 • Ціна: 2200грн
«11 практичних програм по сексуальній гармонії»
Велика помилка багатьох жінок в тому, що вони вивели свої стосунки з чоловіками в розділ «подружніх обов'язків», не прагнуть щось оновити, додати, здивувати і збуджувати партнера. Адже все у ваших руках. Насправді, все це дуже збагатить і прикрасить і ваш світ.
Ми всі хочемо жити у злагоді, з любов'ю і здоров'ям. Так не відмовляйте собі в задоволенні побудувати СВОЮ мрію ЙОГО руками, та ще й зі всякими маленькими і не дуже радощами для себе.
Я пропоную одну з стартових точок розгону для щасливого і довгого сімейного життя:

Марафон: 11 практичних програм для щасливої ​​жінки

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 20год
 • Максимальна кількість людей: 15
 • Ціна: 11700грн
«Обличчя під ключ»
«Бабушку от девушки отделяют миллиметры»©
Немає жінки, яка би не хотіла зберегти молодість та красу назавжди. Заради здійснення нашої мрії ми вдаємось до послуг косметологів, мезотерапевтів та пластичних хірургів. Але світ не стоїть на місці і на місце хімічних замінників все частіше приходять натуральні компоненти. У програмі "Обличчя під ключ" ми пропонуємо методику самокоррекції вашого обличчя. Автором програми є Наталя Жукова ("Школа Хранители Лица", Ізраїль). Можна постійно витрачати кошти на придбання все нових та нових косметичних препаратів, а можна один раз навчитись привести в лад власні м'язи та насолоджуватись своїм життям! У Львові в Центрі Жіночої Досконалості Афродіта заняття проводить єдиний в Україні сертифікований тренер методики "Обличчя під ключ" Ірина Курман!

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 18год
 • Максимальна кількість людей: 12
 • Ціна: 5100грн
«Народження Жінки»
Справжня весняна казка, яка увібрала в себе самі цікаві програми для красивих і особливих жінок! Зазвичай каскад мрій найбільш яскраво спалахує з приходом повного весняного розквіту, тому під впливом саме Ваших бажань створена унікальна програма "Народження Жінки". Три дні поспіль, у пробуджених Карпатах ми будемо освоювати всі кращі базові практики для створення Ваших індивідуальних чарівних змін під назвою "Таємниці особливої Жінки". Програму "Народження Жінки" та умови реєстрації дивіться в детальному описі.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 36год
 • Максимальна кількість людей: 20
 • Ціна: 5950грн
«Камасутра Успіху»
Успіх у всьому! В житті, кар'єрі, сім'ї, сексі! Вічна погоня за щастям перетворює наш шлях в нескінченне його очікування! Насправді, успіх підстерігає нас всюди і ми долаючи неймовірні випробування і прикладаючи жахливі зусилля обходимо його стороною ... Як зустрітися з успіхом, щастям, перестати шукати влади над подіями і дозволити собі жити в насолоді кожного дня, про це авторська програма «Камасутра Успіху» Катерини Балинської.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 6год
 • Максимальна кількість людей: 30
 • Ціна: 1200грн
«Парфумерний інтелект»
Ми живемо в світі запахів і ароматів. Через ніс вдихаємо повітря, наповнене мільйонами запахів і кожен раз несвідомо переживаємо наші спогади, асоціації та інші імпульси мозку, пов'язані з певними ароматами.
Ми хочемо керувати світом, але запах, як і раніше управляє нами. Вас чекає захоплююча подорож у світ неусвідомленого, знаменитих парфумерних кутюр'є, «сліпих» тестувань і фантастичних емоцій.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 4год
 • Максимальна кількість людей: 50
 • Ціна: 1000грн
«Таємниці відомих спокусниць»
Всі відомі спокусниці зі всіх століть та епох - насамперед Жінки, які кохали, мріяли, втілювали свої бажання у життя та продовжують це робити і сьогодні. Стати однією із них зовсім не складно, треба тільки зазирнути у себе та знайти те, що у тобі вже закладено Природою, а за допомогою стародавніх практик та найсучасніших знань можна впевнено будувати своє щасливе життя.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 3год
 • Максимальна кількість людей: 20
 • Ціна: 350грн
«Поцілунок Геби »
Орально – мануальні ласки це одна із вищих насолод, які жінки можуть дарувати своїм інтимним партнерам. Це подарунок як справжнє мистецтво, яке дарує симфонію найнеймовірніших та незабутніх почуттів. Ви поринете у світ тонкого та мережевого дотику на кінчику язика, що приведе Вас до наступної сходинки своєї досконалості.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 4год
 • Максимальна кількість людей: 8
 • Ціна: 3200грн
«Імбілдинг - Секрети Абсолютних Жінок»
Абсолютна Жінка - досконалість доступне кращим. Ми можемо бути різними і несхожими одна на другу, але обов'язково володіючими навичками, які дозволяють формувати абсолютно незвичайний і унікальний світ сексуальної гармонії у взаєминах з коханим Чоловіком.
Про підтримку інтимних м'язів у формі, так чи інакше дбали за всіх часів. Техніки володіння інтимними м'язами відомі ще з давніх давен - Китай, Японія, інші східні країни здавна в тих або інших цілях практикували навчання мистецтву управління інтимних м'язів і передачу майстерності від покоління до покоління.
Сьогодні у Центрі Жіночої досконалості Афродіта Сертифіковані інструктори Міжнародної Федерації Імбілдингу, за допомогою унікальних тренажерів і новітніх методик, успішно навчають наших клієнток жіночим секретам і премудростям, розвиваючи сексуальність, чуттєвість і унікальність кожної Жінки, одночасно зміцнюючи і їхнє здоров'я.
Але наш арсенал не може бути повним без емоційного наповнення. Управління інтимними м'язами не повинно бути лише фітнесом, це мистецтво, але його потрібно надихати. Саме завдяки емоційному наповненню сьогодні ми маємо численну кількість варіацій еротичного масажа та мистецтво орально-мануальних ласк. Антураж - можливість Жінки бути чарівницею та спокусницею на підсвідомому рівні.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 9год
 • Максимальна кількість людей: 10
 • Ціна: 4500грн
«Народження янгола»
Мій малесенький янгол! Ти виріс, б’єшся ніжками та ручками, вже готовий увійти в цей сонячний світ, ми всі чекаємо на тебе і дуже тебе любимо! Як допомогти з легкістю здолати такий складний і самий перший шлях у твоєму житті? Що необхідно знати та як правильно себе поводити під час пологів. Що потрібно зробити батькові, щоби віддати своє тепло та турботу у перші хвилини неймовірного перетворення? Все про пологи, перші справжні дотики та найяскравіше знайомство у Вашому житті.

Дата проведення:

по запиту

Зареєструватись

 • Тривалість проведення: 2год
 • Максимальна кількість людей: 2
 • Ціна: 400грн

Розсилка новин:

Email: