СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Альфа - фест Революція свідомості

12-15 лютого 2015 відбудеться фестиваль Альфа - фест

"Революція свідомості".

В рамках фестивалю ми раді представити дві програми:

 • "Народження янгола" (сектор "Місто дітей"):

Програма про партнерські пологи: скільки насправді партнерів в пологах, завдання і відповідальність кожного, як уникнути  родових травм (страху темряви; при нападі страху - спазм дихання і блок хребта; запаморочення від висоти і т.д.). Що насправді  дає батько при пологах і чи обов'язкова його присутність, хто  гарантує безпеку та спокій з  перших хвилин життя вашого малюка. Наскільки важливі перші хвилини життя дитини.

 • "Жіночність, Сексуальність та Здоров'я в одному флаконі". (сектор "Здоров'я і краса")

Ми поговоримо про сучасний коктейль жіночності та сексуальності, як виділити та показати, чим підсилити та як зберегти. Все про наші "маленькі" жіночі радості та 7 правил гарного ранку.

Наше здоров'я та сексуальність, як можливість бути щасливою. 
Жіночий тренінг для тих, хто прийняв рішення бути щасливими!

Квитки на фестиваль Афльфа - фест "Революція свідомості" можна придбати в Центрі Жіночої Досконалості Афодіта (0322 53 0322, або замовити по пошті center.afrodita@mail.ru)

“Альфа-фест. Революція свідомості” – це фестиваль нового покоління, в якому поєднані конференція та лаунж-простір, воркшопи та відпочинок, тренінги та лекції, виставка та нові знайомства. Протягом 4 днів ти щоразу обираєш серед 14-15 майстер-класів, що проходять одночасно і знайдеш те, що потрібно саме тобі на будь-яку тему – від маркетингу до науки, від дизайну до релігії, від здоров’я до мистецтва, від психології до лекцій мандрівників про різні культури світу. На тебе чекають незабутні відчуття - ранкова йога та масажі, фаєр-шоу, пряний східний чай, ласощі різних народів світу, музика, що зачіпає душу та відверте спілкування на теми, які тебе хвилюють.

Коли і де: 12-15 лютого 2015, конференц-хол “Ірпінь” (біля м. Києва).

Альфа-фест. Революція свідомості - це:

 • 4 дні, що змінять тебе назавжди.
 • 150 тренінгів, майстер-класів, воркшопів, лекцій та практик.
 • 100 найкращих тренерів, спікерів, практиків та людей, які поділяться цікавим досвідом та знаннями.
 • Виступи відомих гуртів, театрів та розважальна шоу-програма.
 • Відпочинок з цікавими неординарними людьми, нові знайомства та незабутні відчуття.

На «Альфа-фесті» представлені 9 тематичних секторів:

 • Успіх та гроші – неординарні особистості, успішні підприємці та визнані в світі українські фахівці розкажуть про те, що таке успіх в період змін, а досвідчені тренери допоможуть знайти твій особистий шлях до успіху та покращення фінансового стану.
 • Здоров’я та краса – корисна інформація від лікарів та дієтологів, нетрадиційні підходи до здоров’я та тіла, масажі та практики релаксу, косметологія та догляд за собою, майстер-класи з тілесно-орієнтованої терапії, йога.
 • Лекторій – цікаві розповіді про новітнє у науці доступною мовою (гомеопатія, нанотехнології, генна інженерія, квантова фізика, медицина та інше).
 • Психологія та психотерапія – тренінги, майстер-класи про тебе, близьких, сім’ю, відносини, секс та багато іншого, що тебе хвилює - найкращий простір для пізнання себе та оточуючих.
 • Місто щасливих дітей – найкраще місце, щоб дізнатися все про дітей та про все, що необхідно від нас для їх щасливого дитинства.
 • Мистецтво та культури світу – простір, де на тебе чекають виступи театрів “Чорний квадрат” та “Dj vu plus”, тренінги з акторської майстерності, танцювальні майстер-класи, розповіді мандрівників про їхні екзотичні подорожі, кухні різних народів та вечори живої музики.
 • Духовність – сектор, що ознайомить тебе з рiзноманiтними напрямками духовного розвитку та самопiзнання у лекціях представників різних релігій: християнство, суфізм, буддизм, іслам, кришнаїзм, іудаїзм.
 • На межі – місце, що створене для всіх, хто хоче спробувати відчути те, що здавалось неможливим: шаманські та трансперсональні практики, ходіння по розпеченому вугіллю та розбитому склу, східні єдиноборства, тонке енергетичне відчуття,  фаєр-шоу та багато-багато іншого.

Ти хочеш змін в житті? Цей фестиваль для тебе!


Розсилка новин:

Email: