СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Курс на стрункість

ДЛЯ ВАС - «КУРС НА Стрункість ! »

24 - 26 січня 2014.
Вперше у Львові та Україні відомий російський психолог - Олена Світла з авторською програмою "Курс на стрункість!"  Краще працювати з причинами, ніж з наслідками! 

Як від нескінченного худения перейти до стабільної стрункості ?
Перестань відкладати , почни , щоб виглядати по -новому струнко і підтягнуто вже сьогодні .

Часом складно зробити перший крок , зрушити з мертвої точки , зважитися почати. Ось цей перший крок і наступні - приведуть до реального результату , ми будемо робити разом в групі однодумців і абсолютно по- новому.


Детальну програму курсу можна подивитись на сайті centerafrodita.com.ua, але вже сьогодні можна зазначити, що програма пройшла випробування багатьма жінками Росії, Казахстану, Білорусії та інших країн СНД та допомогла їм змінити своє життя!
 

Більшість учасників " Курсу на Стрункість " відзначили його результат - припинення подальшого набору маси тіла. А при незначної корекції свого способу життя - його зниження . Всі відгуки про програму можна також переглянути на сайті Центру Афродіта у описі програми "Курс на стрункість"

Весь цей комплекс і багато іншого допоможе повернути свою струнку фігуру , відчути легкість , молодість, здоров'я, а головне зберегти отриманий результат.

У програму входять великий психологічний блок та численні вправи , в тому числі авторські .

На прохання учасників попередніх курсів створена і працює група " стройнеем вместе " . Для того щоб ті , хто знижує вагу , могли перебувати в колі однодумців , виявляти за допомогою нових технік , вправ приховані бар'єри , ділитися своїми результатами , вирішувати виникаючі труднощі , зустрічаючись раз на місяць.

 

Обов'язкова попередня реєстрація на сайті centerafrodita.com.ua, або за телефонами 0322 53 0322, 0676738530.
Кількість місць всього 12! Поспішайте зареєструватись! Дайте собі шанс виглядати гарнішими та привабливішими!


Розсилка новин:

Email: