СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Just Do It Just Do It

Все про жіночність та сексуальність уже цієї п"ятниці о 22:00 год. на телеканалі Перший Західний розповість чарівна та жіночна Ekaterina Balinskaya Центр Афродита ❣️

Детальніше...
Школа усвідомленого материнства Школа усвідомленого материнства

У Центрі Афродіта з 01 лютого відкрита нова категорія занять - Школа усвідомленого Материнства! Для всіх батьків, ми підготували програми для різних етапів вашого батьківства, а починати ми будемо не з вагітності, а з вашого рішення стати батьками! Кожна жінка знайде для себе важливу і цікаву інформацію, заняття та відповіді на питання, які хвилюють! Всі програми від підготовки до вагітності та занять, які допомагають в пологовій діяльності до взаємин з дорослими дітьми розроблені тренерами МФІ, практикуючими акушер-гінекологами та дитячими психологами! Приєднуйтесь до клубу щасливих жінок!

Детальніше...
Новий Канал Новий Канал

14 грудня о 18-15 на Новому каналі дивіться програму "Тема Нова" про Центр Жіночої Досконалості Афродіта, приєднуйтесь до клубу щасливих жінок!

Детальніше...
Журнал BOOM+TV Журнал BOOM+TV

Імбілдинг - здоров'я чи секс? Інтерв'ю Катерини Балінської про методику Імбілдинг у новорічному випуску журналу BOOM+TV.

Детальніше...
Гімнастика Місяця Гімнастика Місяця

Чтобы настроить свою интуицию на ритмы Вселенной и жить в гармонии с природой, в повседневной жизни надо учитывать, каким образом влияют на нас та или иная лунная фаза, лунные сутки, природные биоритмы. Гимнастика Луны – это целая система знаний и навыков. Комплекс строиться на взаимовлиянии протекающих в организме процессов.

Детальніше...
Альфа - фест Революція свідомості Альфа - фест Революція свідомості

12-15 лютого в м. Ірпінь (біля Києва) відбудеться фестиваль Альфа Фест "Революція свідомості". В рамках фестивалю Центр Афрродіта представить дві програми: "Народження янгола" та "Жіночність, сексуальність та здоров'я в одному флаконі".

Детальніше...

Розсилка новин:

Email: