СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Поради психолога

Родительское послание. Как звучит голос в голове вашего ребёнка? Родительское послание. Как звучит голос в голове вашего ребёнка?
автор: ИРИНА ДЫБОВА опубликовано 2 ОКТЯБРЬ 2014 Тот голос, которым мы говорим со своим ребёнком сейчас, останется с ним навсегда. Именно этим голосом он будет разговаривать с собой, став взрослым.  Все упрёки, нравоучения, наше недовольство им будет принято за основу его собственного отношения к себе. Сможет ли он поддерживать себя, подбад..
Детальніше...
Проблеми у спілкуванні. Частина 2 Проблеми у спілкуванні. Частина 2
Проблеми у спілкуванні (частина друга) На консультацію прийшла мама дівчини, яка навчається у четвертому класі. Її турбувало те, що донька не може налагодити стосунки з однолітками, постійно конфліктує з дітьми. Надає перевагу проводити вільний час з батьками. Батьки записали доньку на програму, одним із завдань якої було вчити дітей спілкуватись. З перших хвилин..
Детальніше...
Проблеми у спілкуванні. Частина 1 Проблеми у спілкуванні. Частина 1
ПРОБЛЕМИ У СПІЛКУВАННІ  – це один з найпоширеніших запитів, з яким звертаються батьки до психолога. Причин, через які дітям важко спілкуватись, багато. Сьогодні давайте розглянемо одну з них.  Леся, 15 років. Інтелектуально розвинена, любить хімію, біологію, бере участь в олімпіадах. Творча, пише вірші. Любить ходити у турпоходи. Стосунки з о..
Детальніше...
Важливість діагностики Важливість діагностики
Чому діагностика розвитку особистості є важливою.   Уявіть собі ситуацію. Людина приходить до лікаря та каже: “В мене болить голова. Порадьте, що мені робити, як лікуватись.” Для того щоб допомога була ефективною, лікареві треба спочатку зрозуміти причини головного болю. А їх існує дуже багато (понад 200). Відповідно, лікування може бути дуже різ..
Детальніше...
Школа емоційного виховання Школа емоційного виховання
Школа емоційного виховання Сьогодні багато батьків захоплені інтелектуальним розвитком дітей, забуваючи (або не знаючи ) про важливість емоційного розвитку.  Адже саме він  визначає, наскільки людина не тільки успішна, але і здорова і задоволена своїм життям. Що таке емоційний розвиток і як розвивати дитину емоційно поговоримо сьогодні. Як правило..
Детальніше...
Чудові поради про виховання дітей від матері Терези Чудові поради про виховання дітей від матері Терези
Будьте уважні до того, що ви їм говорите. Дорослі недостатньо контролюють свої висловлювання, коли розмовляють з дітьми. Деякі, звертаючись до дитини, називають її лінтюхом, дурнем, бездарем. Цим дорослі – батьки та вихователі — часто гублять дітей. Діти, піддаючись навіюванню, через деякий час дійсно стають недопитливими, лінивими і неспроможніми. Н..
Детальніше...
психолог Центру Афродіта Гаврилова Олена психолог Центру Афродіта Гаврилова Олена
Практикуючий психолог Гаврилова Олена Валентинівна допомагає жінкам: розібратися у життєвих ситуаціях та прийняти рішення; вирішити конфлікти у сім ї (з чоловіком, свекрухою, дітьми  та іншими); перетворити негативні емоції (страх, агресію, роздратування, відчуття провини) та депресивний стан  в позитивні емоції (полегшення, радість) та стан активнос..
Детальніше...

Розсилка новин:

Email: