СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Методика ЕОТ

Моє знайомство з методом емоційно-образної терапії професора Лінде Н.Д. сталася випадково, коли я найбільше цього потребувала.

Звичайно, я, як і більшість освічених і самостійних людей була впевнена в тому, що проблема давно пройшла, забута і «сухий» залишок у вигляді негативних спогадів і іноді плаксивих снів, просто залишок подій в моїй пам'яті. Я була переконана, що сама можу контролювати свої почуття та емоції розумом, і ніякий психотерапевт мені не потрібен.

Завдяки образам і кваліфікованій допомозі я змогла залишити в минулому не тільки погані спогади, а й рішення, які потім обирав мій розум, спираючись саме на той негативний досвід, який, як здавалося був «забутий».

Насправді, ми нічого не забуваємо, просто переходимо в інший режим сприйняття. А коли щось виходить на рівень підсвідомості ми перестаємо контролювати найголовніші рішення, що змінюють наше життя.

Я постараюся докладніше і якомога простіше розповісти про цю чудесну методику, а від себе хочу побажати всім, щоб рішення вашого прекрасного і рухомого розуму були найсвітлішими і несли тільки щасливі події у ваше життя.

  Емоційно-образна терапія - це порівняно новий і оригінальний напрямок психотерапії, який дозволяє досягти дуже швидких і цінних результатів у галузі психосоматичних розладів і при корекції тих чи інших емоційних порушень.

Основна ідея цього напрямку полягає в тому, що емоційний стан може бути виражений через зоровий, звуковий або кінестетичний образ, а подальша внутрішня робота з цим образом дозволяє трансформувати вихідний емоційний стан.

Іншими словами, метод може бути виражений формулою: почуття - образ - трансформація - почуття.

Емоції є проявом психічної енергії людини, спрямованої на здійснення тих чи інших дій, наприклад, страх змушує його стискатися, а гнів - нападати.

 "Застряглі" емоції не реалізуються в дії, але породжують багато негативних наслідків, в тому числі психосоматичні симптоми і інші хронічні проблеми.

Люди прагнуть відчувати позитивні емоційні стани, які служать основою адекватних реакцій, ясного, логічного мислення, здатності до творчого вирішення.

У світській культурі оптимальний емоційний стан називається щастям, в індуїзмі - самадхи, в буддизмі - просвітленням, в християнській традиції - благодаттю.

Щастя - це переживання абсолютної психологічної свободи, яка визначається як відчуття нічим не обмежених можливостей. У цьому стані людина отримує надмірну кількість енергії, віна просто переповнена енергією, і в силу цього, добрими почуттями. Усі справи даються легко і не стомлюють її. Навколишній світ сприймається як комфортне і безпечне місце, інші люди не викликають відчуття загрози, до них спрямовані теплі і доброзичливі почуття.

Ні для кого не секрет, що любий емоційний стан має своє психосоматичний вираз. Емоції існують в тілі, а не літають десь у повітрі. Кожен стан мимоволі відбивається в тих чи інших м'язових реакціях, напрузі груп м'язів або розслабленні, виділення тих чи інших нервових медіаторів, посилення або ослаблення дихання, зміні серцебиття, звуженні і розширенні судин і т.д.

Щастя характеризується відсутністю надлишкових м'язових напруг, тому своє тіло людина відчуває легким, як би неіснуючим, всередині якого вільно переміщається енергія. Негативні емоційні стани породжують ті чи інші напруги в тілі, які служать для їх стримування. Тіло перестає відчуватися легким, в тих чи інших місцях відчувається почуття тяжкості і скутості. Тіло втрачає гнучкість, м'якість, природну граціозність рухів. Чим більш виражено негативний стан, тим більше напруг, тим більше людина відчуває, що закута у важкий залізний або кам'яний панцир. Енергія перестає вільно і легко переміщатися по тілу, але концентрується в тих чи інших органах, а в інших відчувається її нестача.

Наші бажання завжди постають у формі емоції чи почуття, що штовхає до якихось дій. Коли людина каже "я тебе люблю", це почуття, але воно є реалізацією бажання. Почуття несе енергію, без почуття чи емоції не може бути скоєно ніякої дії.

Коли ця енергія не реалізується в досягненні мети, людина страждає, тобто відчуває отримуємий нею збиток від марно витраченої енергії. Якщо вона не перестає продукувати почуття, спрямоване на досягнення недосяжного, то страждання стає хронічним.

У цьому складно розібратися, якщо ти не психотерапевт, а писати трактати у мене немає ні такої мети, ні місця на сайті , але методика так просто і абсолютно працює, що вона гідна самих захоплених відгуків і найтепліших рекомендацій.

 


Розсилка новин:

Email: