СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Навчання (ступені та ціни)

ІМБІЛДИНГ - СЕКРЕТ ОСОБЛИВОЇ ЖІНКИНавчання Імбілдингу кожна жінка може розпочати  за індивідуальною програмою, і ми раді запропонувати кілька варіантів знайомства з цією методикою - групою з абоніментом або індивідуальним повним курсом:

Групові заняття ІМБІЛДИНГ – щоденні практики

Вам не зручно займатись індивідуально, з великою кількістю тренажерів, у вас не має можливості усамітнюватись вдома для занять?

Позитивні відповіді на ці питання зовсім не відміняють наші заняття! 

Групова методика тренування тазового дна створена для тих, хто хотів би відвідувати спортзал два рази на тиждень, підтримувати свої м'язи в прекрасному стані та не заморочуватись пошуком можливості позайматись наодинці. 

Використовуючи наші улюблені крисні та стильні тренажери Vagiton Balls

Ви отримаєте можливість бути здоровою та сексуальною!

Робота з тілом, дихальними практиками, зміцнення м'язів тазового дна, налагодження роботи кровообігу, функціонування сечостатевої системи - все це в легкій та зручній атмосфері з індивідуальним підходом до кожної!

Займаємось в залі, два рази на тиждень.

Тривалість занять по 60хв

Вартість абоніменту на один місяць 1500грн
Вартість комплекту тренажерів 2200грн

 

Ви отримаєте системний та якісний підхід до такої складної та ніжної зони нашого тіла, вирішите непрості питання з нетриманням сечі, зайвим повітрям у самих делікатних моментах, значно підвищите рівень чутливості та оволодієте вміннями керувати інтимними м'язами під власні потреби та потреби свого партнера.

 

Всі мрії чоловіків можуть бути об'єднані в одній жінці, її уміннях, бажаннях і натхненнях.
Повний курс  ПРАКТИЧНИЙ ІМБІЛДИНГ – СЕКРЕТ ОСОБЛИВОЇ ЖІНКИ
 

У програму входять 6 групових занять по 1,5 години з усіма видами тренажерів (Тренажер Лазерний, Вагинальное Яйце, Тренажер Кегеля, Тренажер пневматичний).

Всі вправи спрямовані на окреме управління м'язами живота і тазового дна, а так само набуття вмінь повного управління м'язами тазового дна в сексі і різних практиках (всмоктування неерогованого статевого члена, всмоктування води, вагінальна стрільба, «фонтан з шампанського», вагінальна хвиля і повне вагінальне стиснення).


Після закінчення повного курсу Ви оволодієте навичками повного управління м'язами тазового дна, зміцните свої інтимні м'язи і навчитеся керувати своїм процесом збудження,  та  порадуєте вашого Коханого ексклюзивними вміннями - всмоктування неерогованого статевого члена, всмоктування води, вагінальна стрільба, «фонтан з шампанського», вагінальна хвиля і повне вагінальне стискання.

Учасниці часто задають питання:
Коли Я відчую результат від тренувань?
Відповідь:
Швидше за все, вже через кілька занять. І відчуєте його не тільки Ви.
Бажання, яке спалахне в очах коханого просигналізує Вам, що все йде за планом!
Питання:
Чи потрібно після закінчення курсу займатися з тренажерами постійно?
 Відповідь:
Як і будь-які м'язи - м'язи тазового дна, зазвичай, з часом слабшають і вимагають додаткового навантаження, але частота занять залежить від регулярності вашого статевого життя. Якщо статеві стосунки регулярні, то підтягнути м'язи додатковим курсом ви зможете самостійно раз на рік.

Для занять необхідно мати наступний одяг:
- Футболка
- Трусики з Катона
- Спідниця (або парео)
- Спортивні штани
- Шкарпетки.

Вартість ПОВНОГО КУРСУ навчання «Імбілдинг - секрет особливої ​​Жінки»

 

Вартість 6 занять 4500грн
Вартість комплектів тренажерів, обрати тренажери потрібно виходячи із власних побажань та медичних показників.

Комплект №1 -  5500 грн (тренажер лазерний, кегеля та тренажер пневматичний, книга "Система Вагітон")

Комплект №2 - 3750 грн (вагінальні гантелі "Vagiton balls", тренажер лазерний)

Комплект №3 - 1550 грн (тренажер лазерний)

Тривалість курсу 1,5 місяця.

 

НОВА ПРОГРАМА: СЕКРЕТ АБСОЛЮТНИХ ЖІНОК

Абсолютна Жінка - досконалість доступне кращим. Ми можемо бути різними і несхожими одна на другу, але обов'язково володіючими навичками, які дозволяють формувати абсолютно незвичайний і унікальний світ сексуальної гармонії у взаєминах з коханим Чоловіком.

Про підтримку інтимних м'язів у формі, так чи інакше дбали за всіх часів. Техніки володіння інтимними м'язами відомі ще з давніх давен - Китай, Японія, інші східні країни здавна в тих або інших цілях практикували навчання мистецтву управління інтимних м'язів і передачу майстерності від покоління до покоління.

Сьогодні у Центрі Жіночої досконалості Афродіта Сертифіковані інструктори Міжнародної Федерації Імбілдингу, за допомогою унікальних тренажерів і новітніх методик, успішно навчають наших клієнток жіночим секретам і премудростям, розвиваючи сексуальність, чуттєвість і унікальність кожної Жінки, одночасно зміцнюючи і їхнє здоров'я.

Але наш арсенал не може бути повним без емоційного наповнення. Управління інтимними м'язами не повинно бути лише фітнесом, це мистецтво, але його потрібно надихати. Саме завдяки емоційному наповненню сьогодні ми маємо численну кількість варіацій еротичного масажа та мистецтво орально-мануальних ласк. Антураж - можливість Жінки бути чарівницею та спокусницею на підсвідомому рівні.

У ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ ВХОДИТЬ:

1. Імблдинг - секрети особливих жінок (Повний курс)

2. Основи еротичного масажу. Шовкові примхи.

3. Мистецтво орально-мануальних ласк. Поцілунок Геби

Вартість навчання 10800грн

Вартість комплекту тренажерів 5500грн

у вартість програми також входять фалоімітатор, масло для масажу, нитка з перлів, апельсини.

тривалість проведення 2 міс.Мрія кожної Жінки - бути Жінкою мрії.

НЕХАЙ ВАШІ МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ!* Можливі індивідуальні заняття та заняття по скайпу.
Вартість таких занять вимагає уточнень.


Розсилка новин:

Email: