СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Різниця між Імбілдингом та Вумбілдингом

У чому відмінність між Системою Вагітон (імбілдинг) і вумбілдинг.
 

У цій статті хочеться розповісти про найпоширеніший і небезпечний міф про вагінальні м'язи.
 
Ні для кого не секрет, що в Україні та СНД тема інтимних м'язів отримала потужний поштовх завдяки працям В. Муранівського. Він вніс дуже великий внесок у популяризацію ідеї тренування вагінальних м'язів і ми всі нескінченно вдячні йому за це.
  
 
Основною його ідеєю було те, що треба тренувати стиск всього вагінального каналу, а не, як він говорив, "м'язів входу", які тренуються вправами Кегеля.
 
Він вважав, що вагінальні м'язи розташовані по всій довжині вагіни, і що вони також піддаються розвитку, як і "м'язи входу". Більше того, він вважав, що ці м'язи розташовані кільцями, одне над іншим, і що можна навчитися керувати кожним кільцем окремо. Саме так, на його думку, жінка може робити хвилю стиснень. Сукупність цих кілець він назвав ВУМами (Вагінально Керованими М'язами). Ця ідея і сьогодні пропагується багатьма школами вумбілдінг.
 
Підкріплення своїх переконань щодо вумів він знайшов у літературі по стародавнім енергетичним сексуальним практикам, таким як Дао, Тантра, зокрема, в книгах Мантека Чіа, де також можна зустріти термін "кільця".

У подібних трактатах містяться таємні знання, але здебільшого вони описані в алегоричному і образному вигляді, через призму енергетики та філософії, з дуже поверхневим описом вправ і методик. У них барвисто розповідається про те, що жінці необхідно практикувати тренування інтимних м'язів для поліпшення фізичного і духовного здоров'я і гармонізації сексуальних відносин.

Володимир Леонідович, не маючи медичної освіти, і не заглиблюючись в анатомію, на підставі власних відчуттів і даних з прочитаної даоської літератури, помилково вирішив, що можна навчитися відчувати і управляти м'язами всієї піхви, а не тільки "м'язами входу".
 
Таким чином, В. Муранівський, на базі відомого тренажера Кегеля, патентує тренажер пневматичний (ТП), вагінальна камера якого представляє собою еластичний балончик (на той момент з презервативів), який вставляється до самого кінця вагіни, за "м'язи входу" і повинен показувати стиск вумів.
 
ТП і правда дуже добре показує будь-яка зміна вагінального обсягу, і жінка дійсно може стискати всю вагіну ... але за рахунок чого саме, за рахунок яких зусиль і чому це може бути небезпечно для здоров'я жінки?
 
Автор методики «Система Вагітон» Юрій Корнєв довгий час спілкувався з В. Муранівським, як за методикою, так і по тренажерам. І задавав численні запитання, на які Муранівскій В. не знаходив відповіді.

 

Один із частих питань було як раз про те, чому жінка може показати на ТП пристойний результат лише за участі преса.

"Пояснення, що це сполучені м'язи і все, мене не влаштовували. Причому, він учив (і так написано в його інструкції до ТП), що треба поступово відключати допомогу преса. Але як тільки це відбувається, ТП нічого вартого не показує.
 

Інше питання хвилювало мене навіть більше, чому при вже наявному опущенні, в більшості випадків, при зростанні показників на ТП, опущення прогресує?
На жаль, відповідь прийшла тільки після смерті В. Муранівського в результаті детального вивчення анатомічної будови тіла і спілкування з фахівцями (в основному - гінекологами і акушерами)."

 

Таким чином Корнєв переглянув всю методику навчання, обгрунтував кожну вправу, їх послідовність. Особливу увагу було приділено безпеці вправ з ТП і попередньої підготовки тіла для роботи з ним.
 
________________________________________
 
Згідно анатомічним даними, які можна знайти у кожному анатомічному джерелі, м'язи діляться на два типи:
  поперечно-смугасті (керовані)
Всі скелетні м'язи, включаючи дихальну діафрагму і тазові м'язи.
 гладкі (некеровані).
М'язи внутрішніх органів, наприклад, матки, вагіни, сечового міхура, кишківника, стінок судин і т.п.
 
Приклади поперечно-смугастих (керованих, скелетних) м'язів:
 
 
Біцепс, трицепс
Ви можете свідомо
- Зігнути руку (біцепс)
- Розігнути руку (трицепс)
 
 
 
 

 

Тазові м'язи (наприклад, Levator Ani - м'яз, що піднімає задній прохід):
Ви можете свідомо втягнути (розслабити) анус, при цьому будуть працювати м'язи, показані на малюнку.
 
 
 
  

 

Приклади гладких (некерованих) м'язів:
 
М'язи мового міхура
 
Ви не можете свідомо стиснути сечовий міхур, наприклад, для посилення процесу сечовипускання, ви лише можете стиснути його, підвищивши внутрішньочеревний тиск.
  
Гладкі м'язи шлунка
 
1. Поздовжні волокна
2. Кільцеві волокна
  
 

 

 

Гладкі м'язи кишківника
 
Має кільцеві і поздовжні волокна.
Ви не можете свідомо керувати перистальтикою кишківника.
  

 

Вагінальний канал


  
Це теж гладко-м'язова трубка, не кероване вольовим наказом, також як і м'язи інших внутрішніх органів. Має кільцеві і поздовжні волока.
Ви не можете відчути і навчитися управляти гладком'язовими волокнами вагінальної трубки.
 
Питання: "А чому ж я пальцем у себе відчуваю поперечні складки в вагіні? Це ж м'язові складки, а ви говорите, що вони гладкі".

Відповідь: Не плутайте анатомічну назву типу м'язів (гладкі і поперечно-смугасті) зі складками слизової вагіни, яка до самих м'язам не має ніякого відношення, це інший шар вагінального каналу.

Питання: Тоді чому ж умілі жінки стискають всю вагіну?

Відповідь: Всі внутрішні органи, включаючи вагіну, відчувають стискуюче дію підвищеного внутрішньочеревного тиску, який створюється за участю преса і діафрагми.
 
Якщо немає тиску, то стискається тільки нижня частина вагіни від роботи тазових м'язів, а додали тиску - стиснувся весь канал.
Більш того, при певній комбінації роботи тазових м'язів і зміни внутрішньочеревного тиску, жінка може виконувати те, що у чоловіка викликає відчуття хвилеподібних, що стискають, підсмоктуючих, масажуючих дій.

Але, для початку, перш ніж намагатися виконати такі складні дії, необхідно засвоїти стиск всього каналу від входу до склепінь за допомогою тазових м'язів і підвищеного внутрішньочеревного тиску.
 
 
 
 
 І ось тут недосвідченого клієнта в  багатьох шкілах по вумбілдінгу підстерігає небезпека: застосування тренажера пневматичного (ТП) з першого заняття, незалежно від стану тазових м'язів.
Справа в тому, що спеціального тренажера, що оцінює стан тазових м'язів в школах, що працюють строго по В. Муранівському просто немає. Пропоноване тестування за допомогою металевих вантажів не витримує ніякої критики, те ж саме можна сказати і про утримання вантажу до підвішеної кульки або яйцю.

І що відбувається на першому занятті - всім вставляють тренажер пневматичний і добре якщо дають рекомендації "стискати, але не тужитися". При цьому, природно, на манометрі нічого вражаючого не відбувається, максимум 10-20мм плюс до початкового тиску. І це логічно, ті м'язи, які учениця намагається стискати (добре якщо правильно стискає, тому що відстежити вона це не може), стискають НЕ камеру, а під нею.
Через деякий час домашніх спроб видавити на манометрі більший результат, вона задає питання, що вона робить не так. І тут їй дають рекомендацію (а можуть зробити це і на першому ж занятті): включати сполучені м'язи - анус, прес, сідниці, ноги.

Пробує ... і правда, стрілка підстрибує при включенні в роботу преса. Трохи піднатиснули - 140, сильніше пресом - 160-180, через пару тижнів - вже 180-200. Цей ефект їй пояснили тим, що пов'язані м'язи змушують працювати вагінальні, але потім, треба буде намагатися відключати зв'язані і стискати так само сильно тільки вагінальними м'язами, тобто без ануса, без преса і т.д.
Але, скільки б учениця ні намагалася відключати прес, домагаючись того ж результату тільки м'язами, нічого не вийде, ті ж 10-20мм. Може звичайно трохи додатися, ще 10мм, але це від того, що м'язи стали краще тримати камеру знизу. Колишніх 180-200, як з пресом, їй так ніколи не досягти.
 
У наявності повна відсутність елементарних знань анатомії, і як наслідок - грубі помилки у викладанні, які можуть привести зовсім  не до очікуваних успіхів в особистому житті, а до ряду захворювань, в основному, це опущення органів, геморой і нетримання.
 
Чому? Та тому, що 180-200 - це вже результат серйозного підвищення внутрішньочеревного тиску, яке дуже сильно зміщує органи вниз!
І тільки якщо підтримуючий апарат попередньо натренований спеціальними вправами, і здатний впоратися з підвищеним тиском зверху, то органи не будуть зміщуватися вниз, більше того, вони будуть отримувати дуже потужний і корисний масаж.
 
 
 
 
А що вже говорити про вправу "опір" з ТП: ось тут то гладкі м'язи вагіни отримують потужний поштовх до розвитку за рахунок їх масажу, не кажучи вже про гарний крово- і лимфоток під час цієї вправи. Зміцнюється навіть слизова вагіни, від чого і з'являються ті самі поперечні складочки на її стінках.
 
Питання лише в тому, що таке цей підтримуючий апарат і як його зміцнити?

У підтримці черевних органів беруть участь насамперед м'язи тазового дна, а також м'язи нижньої частини живота.
Їх спільну підтримуючу дію ми назвали "Вежею". У йозі це називається "Мула-бандха".
За відчуттями це схоже на те, що ви вичавлюєте черевні органи вгору з двох сторін:
 спереду (підтягуванням низу живота)
 ззаду (втягуванням ануса і промежини).
При цьому, діафрагма і верх живота розслаблені і дозволяють всім черевним органам підніматися вгору. Природно, при цьому зайве повітря також розслаблено покидає легені. Тобто Вежа виконується таким чином, щоб внутрішньочеревний тиск не піднімався.
 
C допомогою Тренажера Лазерного ми відстежуємо якість Вежі, і тільки коли бачимо хороші результати, можемо поступово додавати внутрішньочеревний тиск, відстежуючи його по ТП, ні в якому разі, не відпускаючи Вежу.
Тільки при такому виконанні вправ з ТП, він перейде з тренажерів небезпечних в тренажери корисні.
 

 В. Муранівський навчив не один десяток учениць для викладання вумбілдінгу за його методикою, і сьогодні тренажер ТП застосовується абсолютно в усіх школах імбілдінг і вумбілдінг (у більшості - з самого початку, без попередньої підготовки підтримуючого апарату).

 Тренажер ТП став дуже популярний ще й з причини простоти його виготовлення, у зв'язку з чим, з'явилося і продовжує з'являтися безліч клубів, тренінгів та курсів, що пропонують тренування інтимних м'язів з подібним тренажером в комплекті з псевдо нефритовими яйцями.

 Хтось кустарно переробляє тонометри і збирає вагінальну камеру з презервативів, повторюючи тренажер Муранівского, хтось копіює силіконову камеру нашої школи, хтось, цитую, "щоб уникнути порушення авторських прав" видаляє зі схеми масажну камеру або вставляє віброяйце всередину вагінальної камери , але суть від цього не змінюється: за рахунок еластичності камера роздувається в вагіні вище стиснення тазових м'язів і реагує саме на внутрішньочеревний тиск.

 У зв'язку з поширеним застосуванням тренажера ТП в Росії та СНД намітилася небезпечна тенденція - жінки нічого не знають, або не хочуть чути про вправи Кегеля, тренажерах і методиках тренування тазових м'язів, зате у всіх на слуху тренажер ТП і методика Вумбілдингу.
І коли жінка замість очікуваних результатів отримує проблеми зі здоров'ям, вона скоріше розчарується в самій ідеї тренажерної методики розвитку інтимних м'язів, ніж почне з'ясовувати причину наслідків застосування тренажера ТП.

 У світовій практиці тренування вагіналного стиснення утвердилися тренажери саме для тазових м'язів.
 
 
Приклади тренажерів для вправ Кегеля (тренування тазових м'язів):
 

Тренажери для вправ Кегеля з механічною зворотним зв'язком
(Тільки цей тип зворотного зв'язку показує правильну дію без внутрішньочеревного тиску):
 
 

 

Тренажери для вправ Кегеля з пневматичною зворотним зв'язком (дозволяють працювати в будь-яких позах і в русі):


 
 
Механічні тренажери-еспандери для вправ Кегеля без зворотного зв'язку:
 


 

 

Вантажні тренажери без зворотного зв'язку:
 
 

 

Тренажери для вправ Кегеля з електричною зворотним зв'язком (ЕМГ) і миостимулятори:
 


 
 
 А це приклади пневматичних тренажерів з еластичною вагінальної камерою (за В. Муранівським) для тренування стиснення з внутрішньочеревною тиском. Такі тренажери небезпечно застосовувати без попереднього зміцнення тазових м'язів:
 


 
 
Отже, ВИСНОВКИ:

  • ВУМів(вагінальних керованих м'язів) не існує.
  • Вагінальний канал включає гладкі м'язи, які не керовані волею. Качати їх як скелетні м'язи неможливо.
  • Керовані тільки м'язи тазового дна, які стискають вагіну в нижній її частині.
  • Верхня частина вагіни стискається НЕ ВУМами, а підвищенням внутрішньочеревного тиску, який створюється пресом і дихальної діафрагмою.
  • Тренажер ТП показує саме підвищення внутрішньочеревного тиску, а не силу тазових м'язів.
  •  Підвищений внутрішньочеревний тиск надає навантаження на внутрішні органи і підтримують їх тазові м'язи, слабкість яких зустрічається у більшості сучасних жінок. У цьому випадку великий ризик виникнення опущення органів, геморою, нетримання і т.д.
  • Треновані тазові м'язи повинні стримувати підвищений внутрішньочеревний тиск і перешкоджати вищеназваним негативним наслідкам.
  •  Перш, ніж приступати до стиснення вагіни з додаванням внутрішньочеревного тиску з ТП, необхідно зміцнити підтримуючий апарат (спільна робота тазових м'язів і м'язів живота - "Вежа").
  • Тільки тренажери з механічною зворотним зв'язком показують правильне втягування тазових м'язів, що стискають вагіну і піднімають черевні органи.
  • Таким чином, необхідно починати тренування вагінального стиснення з укріплення тазових м'язів зі спеціальними тренажерами, що й роблять у всьому світі, а не з тренування внутрішньочеревного тиску за допомогою ТП, як це роблять у багатьох школах вумбілдинг.

 

Відгуки про негативні наслідки таких тренувань (Вумбілдинг) можна почитати тут http://stanusuper.ru/forum/viewforum.php?f=47


 Але будь-які знання, це всього лише матеріал, а інструментом вони стають тільки на практиці!

Приєднуйтесь до груп в програмах «Імбілдинг – секрет особливої жінки» за методикою СИСТЕМА ВАГІТОН і освоюйте цю чудову методику з досвідченим інструктором!


Розсилка новин:

Email: