СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Основна методика "Обличчя під ключ"

 

 

Жіноча краса - це "страшна" сила, яка, як відомо, врятує світ.

Наша самооцінка підвищується, коли ми бачимо в дзеркалі молоде і красиве обличчя і регулярно чуємо на свою адресу компліменти. Коли ж відображення в дзеркалі перестає радувати і надихати, коли чуєш на свою адресу, на жаль, не "дівчина", волею-неволею починаєш згадувати, що "краса вимагає жертв" ... 
Спочатку на допомогу приходять "чудодійні" креми від зморшок, які можуть зробити шкіру доглянутою, але не позбавляють від навислих повік, "гусячих лапок" і ненависних "бриль". Пошарудівши по інтернету і порадившись із подругами, замислюєшся про ін'єкції ботокса і гіалоурановой кислоти в лоб, під очі і в ці моторошні носогубкі. 

А губи! Ці прекрасні губи втратили свою яскравість і пухлість, і все частіше з дзеркала дивиться втомлена незнайомка зі скорботною лінією рота ... 
Наші обличчя «працюють» цілодобово. Кожна мить змінюється міміка - ми то плачем, то регочемо, то радіємо, то хмуримося ... Навіть під час сну м'язи не бувають повністю розслаблені. Навантаження на м'язи обличчя протягом дня нерівномірна, провокуючи таким чином поява складочок і зморшок там, «де раніше були усмішки». А з часом міняються контури особи, форма носа і губ, підкреслюючи вік. 
Запорукою краси на довгі роки може стати пластична самокоррекция обличчя і тіла. Будь-який лікар скаже, що справжня молодість на фізіологічному плані починається зсередини. Універсальний будівельний матеріал - хороший кровообіг (погіршується з віком) і правильна повноцінна робота м'язів гарантують нам молодість, красу і здоров'я на довгі роки. Тому в боротьбі за красу і молодість наших осіб ми починаємо з пластичної корекції тіла, голови і шиї. І на цьому фундаменті відбувається усунення естетичних дефектів. 

Методика школи «Хранителі обличчя» спрямована на корекцію всього тіла і розбита на кілька етапів. 
Безумовно на початку потрібно зробити діагностику свого тіла та обличчя. Дізнатися основні процеси змін та вектори деформацій. 
Ми починаємо з малого і простого - першого алгоритму роботи з тілом, терапії старих м'язів, визначенням цілей. 
Етапи відновлювальної роботи: 
1. Робота з ногами і ступнями. Відновлення форми колін. Робота з підколінної зоною. Компенсація звичних затискачів. 
2. Самомасаж і корекція тіла. Прибираємо "ялинки" на спині. Поліпшення форми сідниць. 
3. Відновлення лінії плечей, зони декольте. Відновлення форми грудей. Робота з руками, зап'ястями і кистями рук. 
4. Робота з підборіддям і кругової м'язом рота. Відновлення форми губ. Овал. Антігімнастіка. 
5. Робота з носом, кругової очі і подглазной зоною. Щоки. 
6. Вертикальна вісь на обличчі. Провокатори старіння обличчя. Робота з "шапочкою" і зоною апоневроза. 
7. Постава особи. Експрес-розслаблення. Експрес-прийоми "пожвавлення" втомленого особи. 

Вся методика заснована на поліпшенні кровообігу і правильного харчування м'язів, а також їх повноцінної роботи. 
Кожна жінка мріє бути молодою і прекрасною, і це сьогодні можливо без дорогих процедур. Нашими інструментами стануть наші ніжні пальчики і дзеркало. А час процедур - необмежено, адже багато вправи можна робити будь-де, навіть по дорозі на роботу або перед сном.

Пластична самокоррекция обличчя і тіла - авторська методика самомасажу, спрямована на глибоке опрацювання тканин з метою зняти миофасциальну напругу, відкрити глибокі кровоносні тунелі і розм'якшити ущільнені (фіброзіроваться) і склерозірованние тканини.

Специфічні масажні прийоми пластичної самокорекції дають можливість впливати на глибокі шари м'язів, не травмуючи їх, якісно опрацювати кожен сегмент і успішно усунути вікові зміни.

Такий вплив на ці зони покращує трофіку тканин, венозний кровотік по глибоких кровоносним тунелях, активізуючи таким чином виведення продуктів метаболізму з застійних зон. Глибокий і потужний вплив розм'якшує масажовані тканини, що можна віднести до «дозованої травми» під дією якої і вироблення фибробластами нових структурних волокон і активізується поділ клітин. Максимальне посилення кровотоку в опрацьовуваних тканинах активно постачає цей процес киснем і живильними речовинами, що дозволяє говорити про заміну втомлених і старих тканин більш молодими і здоровими.

Зсув і пожвавлення тканин спеціальними масажними прийомами призводять до нормалізації діяльності нейром'язового медіатора, тим самим покращуючи нейро-м'язову провідність. Тому в спазмированной м'язі прийоми пластичної самокррекціі призводять до м'язового розслаблення за рахунок гальмування в нейром'язовому медіатора, а в атоничной м'язі, навпаки, - йде збудження нейром'язового медіатора і тінізації таких м'язів.

Тобто, прийоми пластичної самокорекції оптимізують роботу м'язових волокон масажованого сегменту. 

Пластічекая самокоррекция обличчя і тіла - це методика ручного аутомассаж, розрахована на рефлекторне зняття м'язових спазмів і на якісні зміни массируемих зон з метою активізації та запуску процесів омолодження і відновлення обличчя і тіла.


Розсилка новин:

Email: