СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Питання - відповіді. Обличчя під ключ

1. У якому віці потрібно починати займатися? 

Для занять пластичної самокорекцією немає жорстких вікових обмежень і рекомендацій. Займатися своїм обличчям і тілом ніколи не рано. Навпаки, чим раніше ти почнеш, тим більше шансів зберегти природну молодість і красу. 

2. Як швидко можна отримати результат? 

Перші результати ми отримуємо вже на тренінгу. Специфіка методики така, що будь-який прийом дає нам результат. Найголовніше - регулярні самостійні заняття, які дозволяють накопичувати результат. Наше завдання - накопичення і утримання результату. 

3. Як часто потрібно займатися? 

Головне в будь-якому вигляді тренувань - їх стабільна регулярність. Складно очікувати, що десятиминутное занть в спортзалі один раз на місяць дозволить отримати бездоганний прес. Так само і з пластичної самокорекцією обличчя і тіла - обов'язкова регулярність. Я рекомендую давати м'язам час для відновлення і регенерації - 48 годин. Таким чином, ми працюємо з кожною зоною один раз на три дні. 

4. Чи є протипоказання? 

Методика пластичної самокорекції обличчя і тіла універсальна, але має ряд протипоказань, загальних для будь-якого фізіотерапевтичного впливу, зокрема: висипання і запалення на шкірних покривах, період ремісії після онкозахворювань і т.п. 

5. Чи потрібна базова підготовка? 

Ще раз повторюся - авторська методика пластичної самокорекції обличчя і тіла Наталії Жукової дуже універсальна. Наталія створила свою методику для жінок, бажаючих бути здоровими, молодими і красивими, щоб її методика була доступна будь-якій жінці, незалежно від її віку, професії чи рівня освіти. Методика універсальна, інтуїтивна і дуже доступна для використання. Тому для оволодіння базовим рівнем методики (для особистого застосування) не потрібно нічого, крім гарячого бажання бути молодою і красивою !!! 

6. Чи може бути небезпечним застосування методики? 

Якщо у вас немає ніяких протипоказань для занять, небезпеки при розумному застосуванні бути не може. У методиці немає жодного незворотного прийому. Методика дуже физиологична і комфортна для організму. 

7. Яких результатів я можу домогтися? 

Безумовно, методика це не чарівна паличка, яка одним помахом перетворить вас з п'ятдесятирічної дами в двадцятирічну принцесу. Але в 50 років виглядати років на 30-35 абсолютно реально. Регулярні заняття відновлять тургор шкіри і щільність м'язів, вирівняють особа, позбавивши його від носогубних складок і "гусячих лапок", наші губи стануть більше і пухлее, шия длинее, а декольте знову стане гладким і наповненим. Але головне це не тільки естетичний результат. Головне - це глобальне омолодження організму і відновлення природного працездатності та провідності м'язів. Ви не тільки будете чудово виглядати (звичайно ж, молодше свого паспортного віку), при цьому ви ще й почувати будете себе значно краще, ніж до початку занять. 

8. Чи є якісь то повторні курси (просунутий рівень) для тих, хто пройшов базовий курс? 

Для відвідали базовий рівень, проводяться одноденні семінари "для другокласників", на яких учасники можуть дізнатися про нововведення, так як методика постійно розвивається і вдосконалюється. 

9. Чи консультування для відвідали базовий курс? 

Учасники базового курсу завжди можуть розраховувати на безкоштовні консультації, написавши своє питання з позначкою "Пластична самокоррекция" адміністратору центру "Афродіта". 

10. Наскільки програма здатна замінити дорогі косметичні процедури? 

Якщо ви регулярно займаєтеся, вам більше ніколи не знадобляться процедури по штучному омолодженню, наприклад, иньекции ботокса або гіалуронової кислоти, лазерна шліфовка зморшок і т.п. Методика самодостатня і універсальна, але вона не скасовує щоденного косметичного догляду - очищення, живлення і зволоження верхніх шарів шкіри. 

11. Де можна докладніше дізнатися про методику? 

Більш детальну інформацію про методику можна отримати у відповідному розділі про пластичну самокорекції обличчя і тіла на сайті центру "Афродіта" або на форумі автора методики Наталії Жукової (nat2net.com) 

12. В яких містах є інструктори, як записатися на заняття? 

На сьогоднішній день заняття проводить автор методики Наталія Жукова (Ізраїль) та її учениця Ірина Курман (Київ, Україна). Наталія Жукова проводить тренінги в основному на територии Ізраїлю та Росії, в Україні - в Києві, за умови попереднього набору групи. Ірина Курман - працюючий тренер, проводить тренінги з запитом в Україні (Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ). Щоб записатися на тренінг у Львові, потрібно надіслати заявку адміністратору центру "Афродіта".


Розсилка новин:

Email: