СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Анатомія Чоловіків

                            Анатомія Чоловіків.

    
У першу чергу, чоловічий таз відрізняється від жіночого розмірами, а саме -  він вужчий ніж жіночий.
Проте всі м'язи, які є у жінок, є і у чоловіків. Причому у чоловіків ці м'язи від природи сильніші. Тільки ми вже знаємо, що якщо не включати свідомо  м'язи тазу в роботу, роблячи спеціальні вправи або займаючись спортом, спеціально стискати м'язи тазового дна, м'язи не будуть розвиватися  навіть у спортивних чоловіків - вони слабшають, а у тих, хто багато часу проводить сидячи і зовсім починають атрофовуватися, плюс до них додаються застійні явища в малому тазу. (Зверніть увагу на те, як з роками починає відвисати мошонка і як при ерекції член  підіймається вже не до 12, а всього до 9 «годин».) А після 35 років, вже кожен 2 чоловік побував на прийомі в уролога!

 

 Порівняйте м'язи в жіночому тазі і в чоловічому.

  

 
Чому важливо відчути всі м'язи тазового дна. Всі «5 точок»?!

 

 Тільки включаючи в роботу всі м'язи, можна їх якісно розвинути і вони зможуть повноцінно виконувати свою функцію. Виділивши всі «5 точок» ви зможете опрацьовувати всі м'язи. Інакше можна упустити і не достатньо розвинути, наприклад, м'язи, що піднімають задній прохід. І простата буде не достатньо стимулюватися, будуть зберігатися застійні явища. Чи не розвинувши м'язи переривають сечовипускання, можна втратити в якості ерекції. Випустивши з виду глибокі м'язи, мало стимулювати органи малого таза.

Розглянемо всі м'язи тазового дна.

Зверніть увагу, які функції виконують м'язи і на які органи надають вплив.

 

Поверхневі - поперечний м'яз промежини, сіднично-Печеристий і цибулинно-губчастий, зовнішній сфінктер заднього проходу.

Глибокі - глибокий поперечний м'яз промежини і сфінктер сечівника, м'яз, що піднімає задній прохід і куприковий.

    
Функції м'язів:

 
Переривають сечовипускання, посилюють ерекцію - шляхом здавлювання венозного відтоку. (Це проявляється посиленням щільності члена, підняттям його з положення 9:00 в положення 12 годин і посиленням відчуттів чоловіка, а також жінки. Але тільки посиленню ерекції, прямого відношення до процесу ерекції вони не мають.)

 
М'яз, що піднімає задній прохід щільно прилягає до простати. Вправи впливають на передміхурову залозу, сприяючи ліквідації в ній застійних явищ. Робота всіх м'язів стимулює роботу органів малого таза.

 
Нагадаю про значення органів малого тазу: наприклад, насіннєвий пухирець, містить білкову рідину, яка входить до складу сперми. Передміхурова залоза, виробляє секрет, без якого неможливий викид сперми (якщо у чоловіка видалили передміхурову залозу, він стає «стерильним», хоча статевий член також функціонує).

 
Не дивно, що з віком, у чоловіків зменшується рухливість сперматозоїдів, і не дивлячись на те, що статевий член як і раніше ерегованому, вагітність у жінок не настає.

  
Бурбоуретральная заліза, знаходиться в товщі глибокої поперечної м'язи промежини, а її протоки виходять в сечовипускальний канал. Залоза виробляє рідину, яка захищає слизову оболонку стінки сечівника.

 
Робота м'язів тазового дна розганяє кров у малому тазі, що є найкращою профілактикою геморою.

 Геморой - це варикозне розширення вен в малому тазу. Найчастіше він виникає, коли кров застоялася в малому тазу (наприклад, від довго сидіння або стояння) Потім чоловік напружився (наприклад, піднімаючи тяжкість - штангу в спорт залі, мішок з картоплею, пакет в супермаркеті, або просто тужась в туалеті, особливо при запорах ). І тоді утворюються вузлики навколо прямої кишки. Можливий больовий симптом, кровотеча, випаданням гемороїдальних вузлів.

Як зміцнювати інтимні м'язи чоловікам?!


  
Для чоловіків важливо освоїти перший етап курсу, а також поділ м'язів живота (хвиля животом). Заняття у чоловіків проходять без тренажерів. Хоча самі вправи такі ж, як і у жінок з тренажерами (за винятком ТП, звичайно).

  
Спочатку, для того щоб відчути всі м'язи тазового дна і надалі повноцінно зміцнювати їх. Необхідно виділити «5 точок», тобто навчиться стискати  окремі м'язи. Зовсім розділити м'язи не можна, однак навчитися стискати їх з явним акцентом можна і потрібно!
 


Які це «5 точок»?!

 

 - М'язи переривають сечовипускання,

 - 
промежину,
 - 
м'яз піднімає яєчка,

 - сфінктер ануса,
 - 
м'язи в районі куприка,
 -
м'язи, що відповідають за втягування низу живота.

Спочатку, не всі м'язи явно відчуваються, але, поробивши вправи якийсь час, приходить явне відчуття всіх «5 точок».

За допомогою імбілдінгу Ви можете поліпшити якість сексуального життя:

    
Навчитися контролювати еякуляцію і оргазм.
    
Підвищити статеву потенцію і посилити ерекцію.
    
Отримувати тривалі оргазми.
    
Мати здорові і сильні сексуальні м'язи.
    
Вести активне статеве життя у віці.
    
Завжди і повністю задовольняти свою партнерку.

Крім того, за допомогою імбілдінг Ви зможете поліпшити своє інтимне здоров'я:

    
Радикальне поліпшення ерекції.
    
Профілактика захворювань простати.
    
Профілактика геморою.
    
Профілактика нетримання сечі.
    
Зменшення та ліквідація застоїв крові в малому тазу.


Розсилка новин:

Email: