СТАНЬ ЩАСЛИВОЮ ЖІНКОЮ!

Школа усвідомленого материнстваІмбілдинг - щоденні практикиГостинная с Екатериной Балинской

Про нас

Наша основна мета - дати жінці такі навички та вміння, які неможливо втратити, забути або розівчитись робити з часом. Це стосується всіх програм, орієнтованих на різноманітні сфери нашого життя, від формування впевненості в собі та здійсненні наших бажань  до досконалого керування інтимними м'язами. Ми зробимо все заради Вашого щасливого, здорового та довгого життя!!!

В кожній Жінці є безліч граней, перед якими розкішний діамант відчуває себе простим тьмяним скельцем. Жінка у своєму наповненні та досконалості бездоганна, вона може бути загадковою та відкритою, наївною та підступною, коханою та люблячою та готовою на все заради своєї любові. Жінка з радістю ділить своє тіло із Коханим та власною дитиною, серцем та душею створює внутрішній світ своєї родини та надихає Чоловіка на звершення заради майбутнього.

Для того, щоби удосконалити та збагатити Ваш внутрішній світ, розкрити природній потенціал, привернути у своє життя кохання, здоров'я, щастя та добробут, здобути впевненості та незабутніх відчуттів ми запрошуємо всіх жінок в Центр жіночої досконалості Афродіта.

Центр Афродіта являється Львівською філією Міжнародної Федерації Імбілдингу. Імбілдинг (вумбілдинг) у Львові тема нова, але завдяки результатам, отриманним після навчання,  якість життя сучасної жінки змінюється та надихає на досягнення гармонії та щастя у своєму житті.

Ми запрошуємо Вас відвідати майстер-класи та спеціальні програми по вдосконаленню Вашої сексуальної майстерності, підготовки до материнства та багатьох інших, які не залишать Вас байдужими.
У нашому центрі для вас працюють сертифіковані інструктори Міжнародної Федерації Імбілдингу! Навчання імбілдингу (вумбілдингу) проходить в одязі у комфортному залі.

У світі існує тільки одна цінність заради якої варта жити. Вона безмежна та включає в себе всі духовні, матеріальні блага та справжні почуття, добро та зло.
Вона надихає цей світ, вона - це джерело самого життя. Вона - це Любов...


Розсилка новин:

Email: